Ağlasun'da kalacak yer, pansiyon, yurt, ev, apart, kiralık,

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Ağlasun Meslek Yüksekokulu'nu kazandınız,öğrencisiniz, kalacak yer, kız pansiyonu, erkek pansiyonu, kız yurdu, erkek yurdu, apart daire, eşyalı/eşyasız ev/daire, ev arkadaşı, otel, motel, hotel mi arıyorsunuz?

Yayla turizmi için /yazlıkçı olarak geldiniz, Ağlasun'da kalacak yer, pansiyon, eşyalı/eşyasız ev/daire, apart, otel, hotel, motel mi arıyorsunuz?

Foto Funda, ilçemiz Ağlasun'a uzun yıllar fotoğraf ve viedo çekimi alanında hizmet etmiş. Ağlasun Meslek Yükseokulu'nun açılmasıyla da hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Ailenizin sıcaklığı ve şefkatiyle otel konforunu ve rahatlığını birleştirdi ortaya Buse Pansiyon çıktı. Öyle sevildi ki bir şube daha açtı. Artık çocuğunuz bizim çocuğumuz, evlatlarınız evladımız. Her anında yanınızda. Gözünüz arkada kalmasın. Onların bundan böyle bir de Mustafa Abisi ve Havvana Ablası var. Yemekleriniz, kahvaltınız, bilgisayarınız, internetiniz aradığınız her türlü imkanı ve lüksü uygun fiyatlara sunuyoruz.

Ayrıca 2 adet kafeye sahiptir. Hükümet konağı karşısındaki kafede Digiturk ve Dsmart yayınımız ve maç yayınları izlenebilmektedir. 2. kafesi ise halk pazarındaki pansiyonu altındadır. Fast food ve içecek benzeri şeyleri buradan karşılayabilirsiniz. Ayrıca doğum günü vb kutlamalarda da en büyük yardımcınızız. Kafelerimiz Katre Pastanelerinin Ağlasun bayisidir. Tatlı ve pasta çeşitlerinizi buradan temin edebilirsiniz.

Isparta Petrol Seyahat Yetkili Satış acentesidir. Türkiye'nin istediğiniz yerine otobüs bileti alabilirsiniz.


Anında vesikalık, fotoğraf makinesi, hafıza kartları, pil, avon kozmetik ürünleri, cep telefonu ve aksesuarları, avea, turkcell ve vodafone kontör ve hatları, dijital baskı ve tab vb hizmetlerimizle YANINIZDAYIZ.

Buse Öğrenci Pansiyonu                                                               Buse Öğrenci Pansiyonu Şube
Cumhuriyet Meydanı                                                                     Halk Pazarı yanı, Ptt Altı
Ağlasun / Burdur                                                                              Ağlasun / Burdur
Meslek Yüksek okuluna 25 metre                                            Meslek Yüksek okuluna 75 metre
0 248 731 32 12
0 544 378 07 07

http://busepansiyonaglasun.blogcu.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !